img

עיסוי עד הבית

אלטרנטיבי >עיסוי עד הבית

הטיפולים שלנו

image
image
image
 • מקלחת
 • חניה חינם
 • עיסוי מרגיע
 • נקי ומסודר
 • מקום פרטי
 • עיסוי מקצועי
imageמחוז מרכז
רמת-גן
image
image
image
image
image
 • מקלחת
 • חניה חינם
 • עיסוי מרגיע
 • נקי ומסודר
 • מקום פרטי
 • עיסוי מקצועי
imageמחוז צפון
חיפה

עיסוי עד הבית

היתרונות שיש לעיסויים עד הבית!

אם יש דבר טוב יותר שאתם יכולים לחשוב עליו מאשר על עיסוי, הרי שהוא עיסויים עד הבית. דמיינו לעצמכם את הרגע בו דופק על דלת הבית שלכם מעסה, המגיע עם מיטת טיפולים, שמן ריחני וידע מתאים בכדי להביא אתכם להרפייה – גופנית ומנטלית. אם בעבר היה ניתן לעבור עיסויים אך ורק בקליניקות פרטיות, הרי שכיום אתם יכולים להישאר בבית הפרטי שלכם ולהמתין להגעתו של המעסה עד אליכם!

אז מהם היתרונות שיש לכם עם עיסויים עד הבית? לפניכם 10 יתרונות מובילים:

1.קבלו עיסוי במקום הנוח לכם ביותר

היתרון הראשון הוא כמובן העובדה כי אתם נמצאים במקום המוכר והנוח לכם ביותר. המון פעמים, כשמגיעים אל קליניקת עיסויים פרטית, נדרשות כמה דקות להסתגלות למרחב החדש. מאחר ועיסויים אורכים לערך כשעה, הרי שכל דקה שעוברת היא בזבוז. עיסוי עד הבית שומר עליכם נינוחים, רגועים ושלווים עוד לפני שהעיסוי התחיל! את העיסוי המתבצע בבית ניתן לבצע עם מעסה אישה או מעסה גבר, כאשר ניתן לקיים את כל סוגי העיסויים: משיאצו, דרך שבדי ועד רקמות.

2.חיסכון אדיר בזמן

לרוב, אל העיסוי שלכם תגיעו בתחילת היום לפני יום העבודה, או לאחר יום העבודה שלכם. במילים אחרות? סביר מאד כי תמצאו עצמכם לחוצים לפני הגעתכם אל העיסוי. מעבר לכך שהלחץ שלכם יכול לפגוע בחוויה הכוללת, הרי שהוא גם מיותר ולא נחוץ ובעיקר אפשר לחסוך אותו. התניידות ממקום העבודה או מהבית שלכם או קליניקת הטיפולים, לבטח תדרוש מכם להגיע עם הרכב הפרטי שלכם וכך לנסוע בדרכים ולעמוד בפקקים. עיסויים עד הבית לעומת זאת חוסכים מכם את כל הלוגיסטיקה הסבוכה והמיותרת – זאת מאחר והעיסוי עושה את דרכו אליכם, ולא ליהפך.

3.נוחות חסרת פשרות

תוכלו לחשוב על דבר נוח יותר מאשר עיסוי עד הבית? סביר להניח שלא. נוחות באה לידי ביטוי בחוסר המאמץ שלכם, בתחושה השלווה שלכם עוד הרבה לפני העיסוי ובידיעה כי אינכם צריכים להטריד את עצמכם בשאלות התניידות, עמידה בזמנים, מציאת חניה וכן הלאה. כמו כן, אינכם צריכים להגיע לקליניקת הטיפולים, להירשם בעמדת קבלה, להמתין לתורכם וכל היוצא בזה. המעסה שיגיע אליכם ידפוק על דלת הבית שלכם – ומאותו הרגע החוויה שלכם מתחילה!

4.יש לכם זמן להירגע לפני העיסוי

מאחר והעיסוי מתקיים אצלכם בבית, יש לכם אפשרות להביא את עצמכם למצב של הרפייה ורגיעה עוד לפני הגעתו. כידוע, הבית הפרטי הוא המקום המגן, השומר והאינטימי ביותר של כל אדם. אין עוד מקום בו תוכלו להירגע יותר מאשר הבית הפרטי העוטף אתכם. לפני שיגיע אליכם המעסה על מנת להעניק לכם עיסוי הנבחר על ידכם, תוכלו לקחת אוויר, לתרגל נשימות ולצלול את העיסוי שלכם רגועים, נינוחים ושלווים.

5.אינכם צריכים לנהוג לאחר העיסוי

המעסים המבצעים עיסויים ממליצים מאד שלא לנהוג לאחר העיסוי. מאחר ולאורך שעה הגוף והמיינד נמצאים במצב של הרפייה, ממליצים שלא לנהוג לפחות כשעה לאחר העיסוי. מאחר והעיסוי מגיע עד לבית שלכם, הרי שמיד לאחר העיסוי אתם לא צריכים להעסיק את עצמכם בשאלות ההתניידות – אלא שתוכלו להמשיך ולנוח גם לאחר עזיבתו של המעסה. מדובר על יתרון אדיר שחשוב לזכור אותו, והוא אחד מאותם יתרונות משמעותיים המצדיקים את הזמנת המעסה עד אליכם.

6.אף פעם לא תאחרו לעיסוי שלכם

ישנם אנשים המודעים לכך שיש להם בעיה של איחורים. איחור יכול להיות של 5 דקות אך גם של כ-25 דקות. כשאתם קובעים עיסוי בקליניקת טיפולים, הרי שעליכם להתייצב בזמן אל העיסוי. במידה ואיחרתם, זמן העיסוי שלכם מתקצר תוך שתצטרכו לשלם את אותה העלות. כשהמעסה מגיע עד לבית שלכם, אין כל סיכוי שתאחרו! אתם ממתינים למעסה בבית שלכם, כאשר השעון מתחיל לרוץ לאחור רק לאחר שאתם שכובים נינוחים על מיטת הטיפולים. עיסוי מקוצר יותר או חשש לאיחורים שלכם? לא במקרה הזה!

7.אפשרות: שמן, מגבת ומיטה שלכם

בנוסף, ישנם אנשים המגלים העדפה ברורה לשימוש בחפצים ובפרטים האישיים שלהם. מטבע הדברים, עיסוי הנערך בקליניקת טיפולים הוא עיסוי בחלל ציבורי יותר, כך שהמיטה עליה תטופלו היא מיטה עליה שכבו גם מטופלים אחרים. חשוב לציין כי כל מיטה עוברת חיטוי בין טיפול לטיפול, כאשר גם מחליפים את הסדינים. עם זאת, ישנם אלו המביעים העדפה ברורה לשימוש בפריטים שלהם.
עיסוי עד הבית אם כן מתאים גם לכם! תוכלו להזמין את המעסה אליכם, כאשר יעשה שימוש בשמן החביב עליכם, במגבת פרטית השייכת רק לכם ואפילו על המיטה שלכם במידה והיא מתאימה לטיפול הנדרש.

8.לעתים, עיסוי עד הבית זול יותר

לעתים, ישנה תחושה כי שירות עד הבית הוא בהכרח שירות יקר יותר. בפעול, עיסוי עד הבית יכול להיות המון פעמים בהרבה יותר זול. ישנן כמה סיבות לכך. ראשית, המעסה אינו משלם שכר דירה עבור מכון טיפולים, כך שהוצאה זו אינה מגולמת בעלות העיסוי. בנוסף, לא אחת העיסוי מוצע לכם בדיל הכולל בתוכלו מתקני ספא וארוחות, כך שהמחיר הופך גבוה מאד וכמעט לא נגיש.
עיסוי עד הבית מבוסס אך ורק על העיסוי הניתן לכם – כך שכל עוד אתם רוכשים אך ורק עיסוי, תוכלו ליהנות מהוזלה משמעותית, גם אם העיסוי ניתן לכם במתכונת VIP עד לפתח הבית.

9.מהעיסוי למקלחת חמימה ונעימה

כנראה שהדבר הראשון שתרצו לעשות מיד לאחר העיסוי הוא מקלחת חמימה. ישנם אנשים סטיירלים שלא אוהבים להתקלח במקלחות של מכוני העיסויים – לא משנה עד כמה הם משופצים, מתוחזקים ונקיים. יש לכם אם כן יתרון מובהק עם עיסוי עד הבית! מיד עם עזיבתו של המעסה, תוכלו להתרחץ במקלחת הביתית שלכם עם התכשירים האהובים עליכם. מומלץ להמתין כרבע שעה לאחר העיסוי לפני הכניסה למקלחת, זאת על מנת למנוע תופעות כדוגמת סחרחורת או כאב ראש. בנוסף, מומלץ שלא להתרחץ במים חמים מדי, אלא במים פושרים.

10.מהעיסוי ישר לשנת לילה מתוקה

ואם אתם צריכים סיבה נוספת מדוע עיסוי עד הבית הוא זה המתאים לכם ביותר, הנה: מיד לאחר העיסוי, אתם נמצאים במרחב המוכר לכם – המרחב הפרטי שלכם! כך, מיד לאחר העיסוי, אתם יכולים ליהנות מרחצה ומיד להיכנס למיטה שלכם ולישון. לשם השוואה, עיסוי הניתן לכם במכון עיסויים מצריך מכם לנהוג אל הבית מיד לאחר העיסוי – מה שגם מעכב את כל הפעולות האחרות כדוגמת אכילה, רחצה ושינה.

אילו עיסויים ניתן לקבל בבית?

אין כל הגבלה בכל הקשור לאופי וסוג העיסוי שתקבלו. מעסים המגיעים עד הבית מעניקים את שלל העיסויים: שוודי, תאילנדי, שיאצו, רקמות ועוד. הבחירה בסוג העיסוי היא אך ורק שלכם. מובן כי עליכם לתאם מראש את סוג העיסוי עם המעסה, זאת בכדי להבטיח כי הוא מגיע עם הציוד הנדרש על מנת להעניק לכם בביתכם את העיסוי המושלם ביותר!
הכינו מראש את חדר העיסויים, ובמידה וישנם אנשים נוספים בבית בקשו מהם לכבד את פרטיותכם למשך שעה. תנו גם לעצמכם את הרוגע והשלווה שגם לכם מגיע לחוות!

image

מידע נוסף על עיסוי עד הבית