img

עיסוי מקצועי

אלטרנטיבי >עיסוי מקצועי

הטיפולים שלנו

image
image
 • מקלחת
 • חניה חינם
 • עיסוי מרגיע
 • נקי ומסודר
 • מקום פרטי
 • עיסוי מקצועי
imageמחוז מרכז
בת ים
image
 • מקלחת
 • חניה חינם
 • עיסוי מרגיע
 • נקי ומסודר
 • מקום פרטי
 • עיסוי מקצועי
imageמחוז מרכז
גדרה
image
image
image
image
image
 • מקלחת
 • חניה חינם
 • עיסוי מרגיע
 • נקי ומסודר
 • מקום פרטי
 • עיסוי מקצועי
imageמחוז דרום
אילת
image
image
 • מקלחת
 • חניה חינם
 • עיסוי מרגיע
 • נקי ומסודר
 • מקום פרטי
 • עיסוי מקצועי
imageמחוז דרום
אשדוד

עיסוי מקצועי

כבר זמן רב שאתם רוצים ליהנות מעיסוי, אך גם זמן רב שאתם לא יודעים איך למצוא מעסה המעניק עיסוי מקצועי. רוב האנשים מקשרים עיסויים עם מונחים של פינוק, אתנחתא ולייפסטייל גבוה, אך האמת היא שהמון פעמים העיסויים ניתנים דווקא לאנשים המעוניינים בטיפולים משלימים על מנת לרפא פציעות. המשמעות ברורה: עיסויים יכולים להעניק אך ורק מעסים מקצועיים. לפניכם, המדריך המלא לבחירת מעסה שיעניק לכם עיסוי מקצועי:

1.ניסיון והכשרת המעסה

הדבר הבסיסי ביותר הוא הניסיון שיש למעסה וההכשרות שלו. לא כל אדם יכול לקרוא לעצמו "מעסה", אלא אך ורק מי שעבר הכשרות וקורסים ספציפים. העיסויים מבוססים על טכניקות ספציפיות ועל מגע ייחודי – כזה שאמור להטיב עמכם ולא חלילה לפגוע בכם. בעת שנוגעים או לוחצים בנקודות רגישות, ובעיקר בעת שעושים זאת בצורה לא נכונה, ניתן לגרום לנזק ולא לתועלת. לכן, כשאתם מחפשים עיסוי מקצועי, בקשו מהמעסה לראות את התעודות שלו ולדעת מהו הניסיון שלו.

2.המלצות מלקוחות מרוצים

כמו כן, מעסים מנוסים שמעניקים עיסוי מקצועי, גם לרוב מחזיקים בשלל המלצות שניתנו להם מלקוחות מרוצים. במרבית המקרים, לקוחות מרוצים גם הופכים להיות לקוחות קבועים – כך שהם יכולים ללמד אתכם המון על טיב המעסה. לקוחות מרוצים אוהבים מאד לשתף את החוויה שלהם, כך שתוכלו בקלות לדעת האם המעסה מעניק עיסוי מקצועי.

אלו מכם שרוצים לבצע בדיקות מקדימות איכותיות יותר, יכולים לבקש מהמעסה בעצמו טלפונים של לקוחות, ולדבר איתם ישירות. כך, אתם יכולים לבחון את טיבה של המלצה לעומק ולדעת האם המעסה אדיב, האם הוא עומד בזמנים, האם הוא מצליח ליצור הטבה (גופנית או מנטלית) בעקבות העיסוי וכיוצא בזה.

3.איבזור ונראות הקליניקה

דבר נוסף שמשפיע על איכות החוויה שלכם הוא נראות הקליניקה. לשם כך, עליכם להגיע לפחות פעם אחת להתנסות בעיסוי המוצע על ידי המעסה שבחרתם. שימו לב: מעסה שמעניק עיסוי מקצועי גם ידאג לקליניקה מאובזרת, נקייה ומריחה טובה. עם זאת, ישנם לא מעט מעסים שמקבלים לקוחות אצלם בבית, כאשר הסביבה אינה נקיה ומזמינה, מיטת הטיפולים ישנה והשמנים אינם איכותיים. חלק בלתי נפרד מקבלת עיסוי מקצועי שמור גם לכל "התפאורה" – שהיא חשובה בדיוק כמו מגע המעסה.

4.האם המעסה יודע לאפיין את הבעיה?

כאמור, ישנם אנשים המעוניינים לקבל עיסוי מקצועי לא לטובת שעת פינוק, אלא על מנת לפתור בעיה רפואית מסוימת. מעסה מקצועי שכבר שנים רבות מעניק עיסויים, ידע לפענח את הבעיה ולאפיין אותה במהירות. לעתים, ישנם מעסים בתחילת דרכם שלא מצליחים לעלות על הבעיה (לצורך העניין: הכאבים), וכך הם לא יודעים גם איזה עיסוי להתאים לכם. לכן, כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם המעסה נסו להסביר לו מה מפריע לכם, ובדקו האם הוא מצליח לבצע אבחנה מקצועית.

5.האם התבקשתם להשיב על שאלון בריאות?

אז איך תדעו אם המעסה עתיד להעניק לכם עיסוי מקצועי? על פי שאלון הבריאות שהוא יציג או לא יציג בפניכם. להיות מקצועי זה בעיקר להיות יסודי – גם במגע לאורך העיסוי וגם עם כל מעטפת השירותים שמסביב. המעסה חייב להציג בפניכם שאלון בריאות, דרכו הוא יכול לדעת האם יש לכם בעיות רפואיות, האם אתם סובלים מכאבים כרוניים, האם עברתם לאחרונה ניתוח וכן הלאה. מבלי שאתם משיבים על שאלון הבריאות, המעסה לא באמת יוכל להעניק לכם עיסוי מקצועי.

במידה ולא מוצג בפניכם שאלון הבריאות (שיש להשיב עליו פעם אחת בלבד), כדאי בהחלט לחפש מעסה אחר. לרוב, חוסר היסודיות יבוא לידי ביטוי לא רק כאן אלא גם בהמשך הדרך. אל תבזבזו את כספכם ואת זמנכם לשווא.

6.מחיר העיסוי: כך תלמדו על מקצועיות המעסה

האם עיסוי מקצועי צריך להשאיר את הכיסים שלכם עם חורים? לא! המחיר שיציע לכם המעסה יכול ללמד אתכם המון עד כמה הוא מקצועי. מעסים מקצועיים לא יגבו מכם מחירים מופרזים ולא הגיוניים, אלא ליהפך. המעסים המקצועיים מודעים היטב לכמה צריך לעלות עיסוי, תוך שהם נצמדים למחירים הוגנים על מנת להנגיש את העיסויים לכמה שיותר אנשים. מנגד, מעסים לא מקצועיים ידבקו בשיטת מצליח, תוך שהם יתחילו עם רף מחירים גבוה בכדי לגזור קופון שמן יותר.

7.התמחות בסוג ספציפי או במספר עיסויים?

עיסוי מקצועי שיינתן על ידי מעסה מקצועי, צריך להיות מאוד מוקפד, יסודי ואיכותי. ישנם מעסים שמתמחים בסוג אחד של עיסוי, אך גם ישנם מעסים שעברו מספר הכשרות שונות ועל כן הם מכירים מספר טכניקות לביצוע עיסויים. בפועל, תוכלו לקבל עיסוי מקצועי גם ממעסה שמתמחה בעיסוי אחד ספציפי – זאת כל עוד הוא אכן מיומן ומנוסה בסוג העיסוי. לעתים, אף כדאי לקבל את העיסוי ממעסה שכזה, זאת מאחר והוא מתמחה בעיסוי אחד שאותו הוא נוהג להעניק – מה שאומר שמפעם לפעם הוא מתנסה יותר, משתפר יותר והופך את המגע למדויק יותר למטופל.

8.עד כמה המעסה נשמע לכם אמין?

דרך נוספת לדעת האם המעסה אמין ומקצועי, היא באמצעות שיח ההיכרות שלכם. אל תפקפקו בתחושות הבטן שלכם, ותנו גם להן להוביל אתכם ולהכריע האם כדאי לעבוד אם אותו מעסה ספציפי. עיסוי מקצועי בסופו של דבר הוא הדבר הבסיסי ביותר בכל האינטראקציה שלכם עם המעסה, כאשר עיסוי לא איכותי יכול לגרום לכם לנזקים מיותרים. אז איך תוכלו לדעת האם המעסה אמין ומקצועי?

נסו להבין בעצמכם עד כמה הוא קשוב ומכיל, עד כמה הוא עונה על השאלות שלכם בצורה בהירה, האם טון הדיבור שלו נעים, האם הוא נשמע לכם אמין, האם המחיר שהוא מציע לכם הוגן ונוח וכן הלאה.

9.קראו חוות דעת על המעסה באינטרנט

אז לצד ההמלצות שאותן אתם מקבלים ישירות מהמעסה בעצמו, תוכלו גם לקרוא בעצמכם חוות דעת באינטרנט. אתם מתעניינים לגבי עיסוי מקצועי אך רוצים להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה לכם? הקלידו את שמו של המעסה באינטרנט, ותראו מה יש לגולשים לומר עליו. שימו לב כי מה שחשוב בעיקר הוא הלך הרוח הכללי. כלומר, אם קראתם 10 ביקורות טובות וביקורת רעה אחת, כנראה שהמעסה הוא מעסה נפלא שמעניק עיסוי מקצועי.

לעומת זאת, אם אתם קוראים 2 ביקורות טובות ו-12 ביקורות רעות, כנראה שהמעסה שאליו הגעתם הוא לא בדיוק המומלץ ביותר. נסו לקרוא בין השורות עד כמה המגע של המעסה קסום, עד כמה הוא משרת את הלקוחות בצורה טובה, האם הקליניקה נעימה וכיוצא בזה.

10.האם המעסה יותר שירותי או יותר מכירתי?

העיסוי שאתם רוצים לקבל אמור לגרום לכם להטבה ברמה הנפשית והגופנית. לא אחת זוכים המעסים לכינויים כמו "קוסמים", זאת מאחר ובכוחם אכן לייצר את אותה ההטבה. חשוב מאד שלפני שאתם קובעים עיסוי מקצועי, תנסו להבין האם גם אתם עתידים להגיע לקוסם. לעתים, ישנם מעסים שדבקים בשיטה מאד מכירתית ואגרסיבית, כאשר מה שהם רואים לנגד עיניהם הוא כסף. חפשו אחר המעסים האדיבים והשירותיים, שרוצים בראש ובראשונה להוציא אתכם מרוצים. דרך שיחת הטלפון, נסו להבין בעצמכם האם מדובר על איש מקצוע או על איש עסקים.


לפרטים נוספים על עיסויים לחצו כאן

image

מידע נוסף על עיסוי מקצועי