img

עיסוי מגבר לגבר

אלטרנטיבי >עיסוי מגבר לגבר

הטיפולים שלנו

עיסוי מגבר לגבר

עיסוי הניתן מגבר לגבר

גם אתם מחפשים מעסה מומלץ ובעל ניסיון רב? פורטל "אלטרנטיבי" שמח להציג בפניכם מאות מעסים הפזורים בכל רחבי הארץ! ישנם עיסויים שונים שתוכלו לקבל – מעיסוי שבדי, דרך שיאצו ועד עיסוי רקמות עמוק. בעוד ישנם אלו המעדיפים בבירור מגע נשי לאורך העיסוי, ישנם אלו שדווקא מעוניינים בעיסוי הניתן מגבר. המטרה של העיסוי היא להעניק לכם מימדים של שלווה, רוגע ופינוק – אז באיזה עיסוי אתם תבחרו?

עיסוי מגבר לגבר – המענה עבור גברים מסורתיים

עיסויים מגבר לגבר ניתנים המון פעמים לקהל המסורתי. ישנם גברים הדבקים באורח החיים הדתי, תוך שהם מעוניינים ליהנות מעיסוי עמוק, משחרר ומרגיע. מובן כי כל פי אורח חיים זה מגע נשי אינו בא בחשבון, כך שעל מנת ליהנות מהעיסוי מבקשים הגברים לקבל עיסוי מגבר. עיסוי מגבר לגבר שומר על איכות גבוהה, דיוק בעיסוי ושירות אדיב.
בעבר, היו נמנעים המון גברים מסורתיים מעיסויים, זאת מאחר והם היו סבורים כי קשה מאד למצוא מעסים גברים. בפורטל שלנו תוכלו להתרשם ממספר רב של מסים שיכולים לקבל אתכם גם בקליניקה פרטית, אך הם גם יכולים להגיע עד לפתח הבית שלכם עם שירות של עיסוי עד הבית!

עיסוי מפנק – לא רק לנשים!

ישנה נטייה המון פעמים לקשר עיסויים לעולמות של פנאי, לייפסטייל ומותרות. כך, העיסויים נקשרים גם בעיקר עם שמן של הנשים – כאילו ורק הן שמחות לקבל עיסוי מפנק ומרגיע. בפועל, העיסויים אינם מכוונים או מיועדים למין ספציפי, אלא שמדובר על מגע מרגיע ומשחרר הרלוונטי גם לנשים וגם לגברים. מתי העיסוי יכול להתאים לכם ומתי ניתן לקבוע אותו?

 • שחרור לחצים לפני ראיון עבודה חשוב

 • הפגת מתחים לפני חתימה על חוזה או עסקה

 • בסוף השבוע לאחר שבוע העבודה הקדחתני

 • פשוט מתי שאתם רוצים להתפנק ולהירגע!

חוויה מפנקת ומרגיעה לפני אירוע החתונה הגדול

חתן וכלה לפני אירוע החתונה שלהם מוצאים עצמם מאד מתוחים ולחוצים, ואולי גם בצדק. מדובר על אירוע גדול – האירוע בו חוגגים אהבה גדולה אל מול מאות מוזמנים. תהליך הפקת האירוע דורש מהזוג להשקיע המון זמן בסידורים, פגישות וארגונים שונים. כך, ממש לפני האירוע הגדול, הם חשים תשושים ומאד מתוחים. עיסוי מגבר לגבר יכול להרגיע גם אותך לפני אירוע החתונה שלך! העיסוי ישחרר אותך, יפיג את המתחים ויחדיר אל תוך גופך אנרגיה חיונית ונקיה!

עיסויים לפני פגישה חשובה, חתימה על חוזה או ראיון עבודה

כשאתם לחוצים, הלחץ משפיע גם על התחושות הפיסיות שלכם וגם על החוויה הנפשית-מנטלית שלכם. מטבע הדברים, החיים כוללים בתוכם גם סיטואציות מלחיצות ומתוחות, ואחת הדרכים להתמודד עם תקופות שכאלו היא עם עיסוי. גם אתם תוכלו לקבל עיסוי לפני פגישה עסקית חשובה, לפני אירוע גדול שאתם מארחים או בעיצומה של תקופה סוערת במקום העבודה.

העיסוי יעניק לכם את השלווה והרוגע להם אתם כמהים, כאשר המגע הגברי והעמוק יצליח לשחרר אתכם ולהפרות אתכם. עיסויים מגבר לגבר הם מטבע הדברים קצת יותר "חזקים", אך בהתאם לדרישתכם ולאופי העיסוי החביב עליכם, יהיה ניתן להתאים את דרגת החוזק של העיסוי.

60 דקות של הרפייה גופנית ומנטלית

המון אנשים מדווחים על הטבה נפלאה, ועל פער בתחושות שלפני העיסוי ואחרי העיסוי. בפועל, מדובר על 60 דקות בלבד של עיסוי, אך חשוב להבין כי מדובר על שעה מאד אינטנסיבית שהמגע בה רצוף. לעתים, אתם מוצאים עצמכם טרודים ממחשבות שליליות, מתוסכלים ומאד מתוחים. שגרת היום לא תמיד קלה, אך ניתן להפוך אותה לקלה הרבה יותר! עיסוי המותאם אליכם אישית יוכל לעורר אתכם, להשיב אתכם למצבכם החיוני ולהעניק לכם חוויה מרגיעה ומזינה.

עיסוי רפואי מגבר לגבר

לצד העיסויים שכל תכליתם "פינוק", גם ישנם עיסויים רפואיים שניתן לקבל מגברים. העיסוי הרפואי שם את הדגש על התמקדות באזור או איבר ספציפי בגוף. לדוגמא: עיסוי המתמקד בגב, כתפיים, ברכיים וכן הלאה. לעתים, מגיעים אל קליניקת הטיפולים עם דרישה להעלים כאב או להרפות שרירים. מטרת העיסוי היא להביא להטבה משמעותית באמצעות מגע.

האם כדאי לרכוש כרטיסייה של עיסויים מראש?

בשגרת היום הגדושה במשימות, לעתים קשה מאד להקדיש זמן לעצמך. עם זאת, המון אנשים מקבלים עיסוי על בסיס שבועי - אחת לשבוע, הם מפנים לעצמם שעה המוקדשת כולה להם. במידה ואתם החלטתם להקדיש שעה אחת בשבוע לטיפוח המנטלי-גופני שלכם עם עיסוי הניתן על ידי גבר, יהיה כדאי בהחלט לרכוש מראש כרטיסייה של עיסויים.

המטרה כמובן היא לאפשר לכם ליהנות מהוזלה מסוימת. כל עוד אתם קובעים עם המעסה עיסויים בודדים, הרי שתצטרכו לשלם עליהם בכל פעם בנפרד מחיר מלא. עם זאת, כשאתם מתחייבים על מספר עיסויים מראש, סביר מאד כי תקבלו אחוז מסוים של הנחה.

מהם היתרונות של עיסוי הניתן בבית הפרטי?

מרבית המעסים מציעים את העיסוי שלהם גם בבית שלכם. ישנם אנשים עסוקים מאד שמונעים מעצמם עיסוי, אך ורק מאחר והם לא מצליחים למצוא את הפנאי להגיע אל קליניקת העיסויים. במקרה כזה, יהיה כדאי לתאם עם המעסה את הגעתו אליכם – כך שלא תצטרכו להתפשר על שעת השלווה השבועית שלכם. מהם היתרונות של עיסוי הניתן אצלכם בבית?

 • אתם חוסכים זמן על הגעה

 • אתם מקבלים את העיסוי במקום הנוח לכם ביותר

 • מיד לאחר העיסוי תוכלו להתרחץ

 • אינכם צריכים לנהוג לאחר העיסוי

 • אתם אף פעם לא תאחרו לעיסוי שלכם

בכדי להבטיח שהעיסוי שלכם אכן יוכתר כהצלחה, כדאי מאד להכין את חדר הטיפולים הביתי שלכם לפני הגעתו של המעסה – כך שלא יבוזבז זמן מיותר. בנוסף, במידה ובני המשפחה נמצאים בבית בזמן העיסוי שאתם מקבלים, יהיה בהחלט כדאי לבקש מהם שלא להפריע לכם ולכבד את פרטיותכם לשעה הקרובה.

איך אפשר לדעת האם המעסה מומלץ?

בחירת המעסה שלכם היא במידה רבה הדבר החשוב ביותר. כל עוד תבחרו מעסה מקצועי ומומלץ, תוכלו לקבל עיסוי מושלם המתאים לצרכים שלכם, תוך שהוא ישביע את רצונכם. מנגד, מעסה פחות מומלץ לא ידע לאתר את הצרכים שלכם, ובהתאם גם העיסוי שיינתן לכם לא יניב תוצאות מרשימות. אז איך תדעו מהו טיבו של המעסה?

ראשית, מידת הניסיון שלו. עדיף תמיד לקבל עיסוי ממעסים בעלי ניסיון רב יותר. ככל שהמעסה ביצע יותר עיסויים, הוא התנסה יותר במגע, הוא יודע לאתר בעיות בצורה נרחבת ומהירה יותר וגם לגעת בנקודות הרגישות שדרכן יהיה ניתן להגיע לשחרור והטבה.

בנוסף, המלצות. בפורטל שלנו תוכלו להתרשם מהמלצות שניתנו על ידי לקוחות מרוצים. דרך ההמלצות אתם יכולים לדעת המון דברים על המעסה:

 • האם הוא עומד בזמנים

 • עד כמה המחיר הוגן

 • מהו אורך הטיפול שהוא מעניק

 • עד כמה הוא אדיב וסבלני

 • האם העיסויים שלו גורמים להטבה וכן הלאה

כשאתם משקיעים את כספכם, מגיע לכם לקבל תמורה. עשו בדיקה נרחבת לפני שתבחרו את המעסה שלכם. תנו גם לעצמכם את ההזדמנות ליהנות משעה שלמה של פינוק – לנפש ולגוף! אז באיזה עיסוי אתם תבחרו?

image

מידע נוסף על עיסוי מגבר לגבר