img

עיסוי מגבר לאישה

אלטרנטיבי >עיסוי מגבר לאישה

הטיפולים שלנו

עיסוי מגבר לאישה

עיסוי מגבר לאישה – חוויה עוצמתית, מרפה ומשחררת

מטבע הדברים, המגע הנשי הוא מגע עדין ורך יותר. מנגד, המגע הגברי הוא מגע עוצמתי וחזק יותר – המושפע בעיקר מהמבנה האנטומי של הגבר. לעתים, נדמה כי גברים מעוניינים לקבל עיסוי מגבר, ואילו נשים מעדיפות את המגע הנשי ועל כן הן מעוניינות בעיסוי הניתן מאישה. בפועל, לכל אדם ישנן העדפות שונות בהתאם לאופי העיסוי המבוקש, כך שניתן לראות גם נשים הדורשות לקבל עיסוי מגבר לאישה.

מה שחשוב בעיקר הוא שתרגישו בנוח לאורך כל העיסוי! כל עוד המגע הגברי מעניק את החוויה האידיאלית, המרגיעה והשלווה – זו הבחירה המוצלחת עבורכם!

עיסויים המבוססים על מגע של גבר: חזק, עוצמתי ונעים

כשמתקשרים אל הקליניקות הפרטיות, המון פעמים הדרישה היא לקבל עיסויים מגבר לאישה. ישנן נשים המעוניינות במגע הגברי החזק, העוצמתי והמאד דומיננטי. העוצמה הגברית באה לידי ביטוי בכל סוגי העיסויים, אך בעיקר בעיסויים כדוגמת עיסוי הרקמות שהוא מראש מאסיבי יותר. לאורך העיסוי, משחרר את המעסה את הרקמות והשרירים – כך שאזורים מכווצים, תפוסים ולחוצים עוברים תהליך של הרפייה.

חשוב לזכור כי לפני שמגדירים "גבר" כמעסה, צריך להבין מהו תחום ההתמחות שלו. ישנם גברים המעסים בשלל עיסויים שונים, בעוד ישנם אלו המתמחים בעיסוי ספציפי אחד. לכן, חשוב תחילה לבחור את סוג העיסוי, ורק לאחר מכן לדרוש במעסה גבר. המטרה היא לקבל את העיסוי המקצועי והבריא יותר!

ומה עושים במקרה בו אישה מעדיפה מגע של אישה?

כל עוד קובעים את העיסוי מספיק זמן מראש, אפשר לדאוג מבעוד מועד למעסה מתאים. עיסוי אמור לגרום לשלווה, רוגע ושחרור מתחים – כך שמין המעסה הוא בהחלט משהו שחשוב להתעכב עליו. במידה ואישה לא מרגישה בנוח בנוכחות של גבר, היא לא תצליח להתמסר למגע ולהגיע למצב של הרפייה. לכן, נשים מסורתיות או דתיות המעוניינות במגע אישה על מנת לשמור על צניעות, יכולות לדרוש במעסה אישה ללא כל בעיה.

עיסוי עד הבית: אפשרות להירגע גם בחלל הפרטי שלכם

עיסויים מגבר לאישה או כל עיסוי אחר יכול להינתן לכם גם בבית הפרטי שלכם. המון פעמים מה שמונע מכם לקבל עיסוי מפנק הוא העובדה כי אתם חוששים מהגעה אל מכון הטיפולים. ואכן, לעתים המרחק של מכון הטיפולים המומלץ לכם ארוך מדי, עד שאתם מחליטים לוותר. דעו כי ישנם מעסים נפלאים ומומלצים המציעים שירות עד הבית. אתם לא צריכים לדאוג לדבר מלבד לחדר שקט, פרטי ולסביבה נוחה, נעימה ומזמינה.

המעסה שיגיע אליכם מגיע עם השמנים הנדרשים ועם הציוד הנדרש לרבות מיטת הטיפולים – כך שתוכלו לקבל את החוויה בשלמותה גם בבית הפרטי שלכם. עיסוי שתקבלו בבית חוסך לכם המון זמן על נסיעות, חוסך לכם כסף על הוצאות נסיעה וגם מאפשר לכם להיות נינוחים כבר מהשניה הראשונה!

העיסוי המושלם למסיבת הרווקות!

עיסוי מגבר לאישה אמנם מתאים גם לנשים המעוניינות בעיסוי של אחד על אחד, אך גם לקבוצה של נשים החוגגות אירוע מיוחד. כך לדוגמא – מסיבת הרווקות! עיסוי למסיבת רווקות הוא הדרך המושלמת למלא את הגוף והנשמה באנרגיות טובות, לשחרר לחצים ומתחים מיותרים וליהנות מזמן איכות משותף! את העיסוי ניתן לערוך בחדר טיפולים אחד עם כמה חברות – כך שמדובר על אירוע גיבוש נשי ועוצמתי שלא תשכחו בקרוב!

הקשר בין עיסויים לאיכות חיים

כנראה שהייתם מוכנים לשלם כל מחיר בכדי לקבל לידכם את נוסחת האושר. אמנם נוסחה מדוייקת לא כל כך פשוט למצוא, אך בהחלט ישנם דברים שאתם יכולים לדעת בוודאות כי ימנפו את תחושת האושר הפנימית שלכם. בתחילת היום, באמצע היום או בסוף היום – תוכלו גם אתם לקבל עיסוי שירגיע אתכם, ישתיק את הרעשים המטרידים אתכם ויאפשר לכם לצלול לעולם שכולו שלווה, פינוק ורוגע.

במציאות המודרנית כבר נדמה כי קשה מאד למצוא רגעים של שקט פנימי ופנאי להשקיע בגוף ובנפש. עיסוי לעומת זאת, המצריך מכם להשקיע כשעה אחת בלבד, מאפשר לכם לקחת אוויר ולהתמלא באנרגיה החיונית והחשובה כל כך. לא בכל יום אתם מעניקים לעצמכם מתנה או תשומת לב כמו שמגיעה לכם – עד שאתם עושים זאת, עשו זאת על הצד הטוב ביותר.

כמה עולה עיסוי ומה משפיע על המחיר?

המון אנשים סבורים כי העיסויים מתאימים אך ורק לאנשים עשירים שיש להם גם המון פנאי. בפועל, העיסוי הממוצע אורך כשעה לערך – כך שכל הנדרש מכם הוא לקחת פסק זמן של 60 דקות ביום. ומה באשר למחיר? בהנחה ואתם מגיעים ליום פינוק במכון ספא יוקרתי ובעל שם – סביר בהחלט כי תצטרכו להשקיע מאות ועד אלפי שקלים עבור יום פינוק בודד.

בפועל, גם עיסוי הניתן על ידי מעסה בבית שלכם או בקליניקה פרטית, יכול להעניק לכם את החוויה המושלמת שבה אתם חושקים. עיסוי בודד יכול להתחיל ב-150 שקלים ולהגיע לכ-350 שקלים, כאשר התמורה שאתם מקבלים היא שקט, רוגע והטבה גופנית ונפשית. אם אתם לא תשקיעו בעצמכם, מי ישקיע בכם?

כן חשוב לדעת כי לא ניתן לתמחר מראש את עלות העיסויים מאחר וכל עיסוי מתומחר על פי מספר פרמטרים:

  • ניסיון המעסה

  • סוג העיסוי

  • אורך העיסוי

  • מיקום העיסוי (בבית או בקליניקה) וכן הלאה

אז באיזה עיסוי תבחרו?

אתם יודעים שאתם רוצים לעבור עיסוי, אך אתם לא יודעים איזה עיסוי. מטבע הדברים, כל עיסוי מאופיין בטכניקה אחרת, מגע שונה ואזור אחר בגוף בו מתמקדים. במרבית המקרים, ישנו רצון לעבור עיסוי שבו מביאים להרפייה את כל איברי הגוף. עיסוי שכזה הוא העיסוי השוודי הקלאסי, המעניק לכם מגע עדין אך עם זאת עוצמתי בכל חלקי גופכם.

איך תוכלו גם אתם לבחור את העיסוי המתאים לכם ביותר? על פי שאלות מנחות אלו:

  • האם אתם מעוניינים בעיסוי מפנק או עיסוי רפואי?

  • האם אתם מעדיפים עיסוי קצר יותר או ארוך יותר?

  • האם אתם רוצים להתמקד באזור מסוים או בכל הגוף?

האם ניתן לעשות עיסוי פעם בשבוע?

ישנם המון מיתוסים והמון שאלות שנוטים לשאול באשר לתדירות העיסויים. ישנם אלו שיגידו כי אין זה מומלץ לעשות עיסוי בתדירות גבוהה, בעוד ישנם אלו שעבורם עיסוי פעם ביום היה יכול להיות חלום מתוק. הגיע הזמן להבין אחת ולתמיד: האם ישנה הגבלה במספר העיסויים שניתן לעבור בפרק זמן? התשובה היא כמובן שלילית.

כל עוד העיסוי ניתן על ידי מעסה מקצועי המבין את מבנה הגוף, רגישות השרירים והרקמות – הרי שאין כל הגבלה, אלא ליהפך! המגע אמור לשחרר מתחים, להפיג לחצים ולמלא את הגוף באנרגיה חיונית, בריאה וטהורה! תוכלו ליהנות מעיסוי פעם אחת בשבוע וגם יותר בהתאם להעדפות שלכם. במקרים כאלו, מומלץ לרכוש כרטיסיית עיסויים גדולה מראש – כך שתוכלו גם ליהנות מאפשרות הוזלה.

במקרים בהם העיסוי הניתן הוא עיסוי רפואי, סביר כי תידרש הפוגה בין בין עיסוי לעיסוי – זאת על מנת שיהיה ניתן להביא להרפייה, שיקום וחידוש אזורים רגישים יותר. יש להתייעץ עם המעסה באשר לתדירות העיסויים וסוג העיסוי המתאים לכם ביותר

image

מידע נוסף על עיסוי מגבר לאישה