img

עיסוי לנשים בלבד

אלטרנטיבי >עיסוי לנשים בלבד

הטיפולים שלנו

עיסוי לנשים בלבד

תמיד אישה! גם את רצית תמיד ליהנות מעיסוי מפנק אך לא יכולת להתעלם מהמבוכה כי גבר זר יגע בך? ישנן נשים שמרגישות בנוח יותר אל מול נשים – גם באינטראקציות שירותיות וכמובן בעת שמדובר על מגע אינטימי כמו זה שבעיסויים. אז רגע לפני שגם אתם מוותרת על הפינוק הגדול שבעיסוי, דעי כי תוכלי לקבל עיסוי לנשים בלבד. מדובר על אותה החוויה, אותו עיסוי ואותה הטבה צפויה ברמה הרגשית והגופנית. ההבדל היחיד? מי שיעניק לך את העיסוי הוא לא מעסה גבר, אלא דווקא אישה.

מכוני עיסויים לנשים בלבד – כוח נשי במיטבו!

את לא צריכה להצדיק בפני מישהו את רצונך לקבל עיסוי לנשים בלבד. כאישה, העוצמה שלך נעוצה בעובדה כי את יודעת מה טוב לך ולא מתביישת לדרוש בו. ישנן מעסות נפלאות, מקצועיות ומאד מנוסות שמתמחות במתן עיסוי לנשים בלבד. לשמחתך, לא מדובר על עיסוי ספציפי, אלא שאת כל העיסויים שיכולים להעניק גברים, גם יכולות להעניק נשים: עיסוי שוודי קלאסי, עיסוי אבנים חמות, עיסוי רקמות, עיסוי תאילנדי, עיסוי רפואי ועוד. לפני שאת מגיעה לקליניקית הטיפולים, יהיה חשוב שתצייני כי את מעוניינית לקבל עיסוי לנשים בלבד – כך שיוכלו לתאם לך עיסוי עם אישה.

עיסוי הניתן מאישה לאישה – מתי הוא רלוונטי גם לכן?

אז מתי עיסוי לנשים בלבד הוא העיסוי המתאים לך ביותר? ראשית, בעת שאת מרגישה יותר בנוח בנוכחות אישה. מטבע הדברים, על מנת להעניק את העיסוי הטוב ביותר, את נדרשת להישאר בלבוש מינימאלי. ישנן נשים שלא מרגישות בנוח להיות כה חשופות בפני גברים, כך שעבורן עיסוי הניתן מאישה הוא האידיאלי ביותר. בנוסף, אם את שומרת מסורת ומעוניינת לשמור על הצניעות, הרי שעיסוי הניתן על ידי אישה הוא זה המתאים לך ביותר.

הנוחות שלך לאורך העיסוי היא הדבר החשוב ביותר, כך שגם אם תרצי להישאר לבושה מטעמי צניעות או נוחות, תוכלי לעשות זאת. הכוח הנשי הוא הכוח שלך לומר את מה שאת מרגישה ולהבטיח כי דרך קבע נוח לך. עיסוי לנשים בלבד הוא עיסוי שמכבד אותך ואת גופך, תוך שהמעסות באות לקראתך עם כל בקשה ודרישה.

שוברים מיתוס: מעסה אישה היא מעסה פחות טובה

חד וחלק, לא! הימים בהם עליונות הגברים הייתה אוטומטית וברורה כשמש, אינם עוד! נשים הן חזקות, משתלבות במשרות בכירות ומובילות מהלכים בחינוך, בבריאות ובביטחון. לחשוב שהעיסוי הניתן על ידי נשים הוא עיסוי פחות טוב הוא טעות מרה. ישנן נשים מעסות מקצועיות, נפלאות ומבוקשות מאד. כשמדובר על עיסוי, מדובר על מגע, על הבנת גוף האדם וגילוי רגישות והכלה. עיסוי לנשים בלבד הוא עיסוי שניתן בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר, כאשר מה שחשוב הוא מקצועיות וניסיון המעסה, ולא המין שלה.

לחגוג את יום האישה או מסיבת הרווקות בעיסוי מפנק!

גם את רוצה לחגוג אירועים נשיים מובהקים בכוח נשי מוביל? עיסוי לנשים בלבד הוא כל מה שאת צריכה! במידה ואת רוצה לחגוג עם חברה טובה את יום האישה או את מסיבת הרווקות שלך, תוכלי לבחור בצוות נשי מנצח הכולל בתוכו גם מעסות נשים, ולא מעסים גברים. הכוח הנשי מבוסס על אחווה, פירגון הדדי והעצמה נשית. עיסוי לנשים בלבד הוא עיסוי שניתן לכל אחת בנפרד (במידה והרכב המשתתפות גדול), כאשר ניתן גם לבקש חדר עיסויים אחד שבו כל אחת תיהנה מעיסוי אישי בהתאם לצרכים שלה.

חשה לחוצה? בכוחו של העיסוי לשחרר מתחים

רגע לפני שגם את מחפשת את הסיבה הבאה למסיבה, דעי כי בכוחם של עיסויים לשחרר מתחים. המון פעמים כשאת חשה לחוצה או מתוחה, את ממהרת לטלפון לשוחח עם חברה, לקרוא ספר או לברוח באמצעות סדרת טלוויזיה אהובה. אמנם כל אחת מהשיטות האלו יכולה לסייע, אך לא לטווח הארוך. עיסוי לנשים בלבד הוא עיסוי שבכוחו לא רק לפנק, אלא גם להטיב עמך.

לחץ הוא תחושה טבעית שכל בני האדם ללא יוצא מן הכלל חשים. לעתים, קשה מאד להתמודד עם הלחץ באמצעות מנטרות חיוביות ונשימות, וצריך מגע פיסי שמשחרר ומטיב. עיסויים מקצועיים הניתנים לך גם בבית וגם בקליניקת הטיפולים, יכולים לשחרר אותך ולהשיב אותך לרוח החיונית והאנרגטית שאת. אז לפני פגישה חשובה, מבחן גדול או ראיון עבודה - עיסוי לנשים בלבד!

המתנה שאת מעניקה לעצמך: שעה המוקדשת רק לך

אז מה זה אומר להיות אישה חזקה? להיות אישה שמודעת לכך שהיא מלכה ושגם לה מגיע ליהנות ולהתפנק! ישנן המון נשים שמוצאות עצמן מאד נדיבות לסביבה, אך לעצמן דווקא פחות. לצד טיפוח הקריירה, ההתמסרות הטוטאלית לעבודה והנאמנות יוצאת הדופן לילדים – מצאי שעה אחת של פינוק השמורה רק לך. הטיפוח שלך את עצמך מאפשר לך להתחבר לקול הפנימי שלך, לחזור למהות האמיתית שלך ולנקות את הראש מכל הדברים שמטרידים אותך.

עיסוי לנשים בלבד הניתן מאישה לאישה, הוא במידה רבה אפילו עוצמתי יותר! מי עוד יכולה להבין אישה יותר טוב מאישה? אישה יודעת להזדהות עם אישה, להבין אותה, לחזק אותה ולפרגן לה. ישנן מעסות מעולות המעניקות עיסויים בכל רחבי הארץ. לבחירתך, אפשרות לקבל את העיסוי בבית שלך, או להגיע לקליניקת הטיפולים לקבל עיסוי מפנק באווירה שוברת שגרה.

45 דקות, שעה או שעה וחצי: מהו זמן העיסוי המומלץ?

גם דקה אחת של עיסוי עדיפה על לא לקבל עיסוי בכלל. עם זאת, מהו זמן העיסוי המומלץ ביותר? בכדי להשיב על השאלה, צריך לקחת בחשבון שני פרמטרים: ראשית, מהי העדפה האישית שלך? לעתים, ישנן נשים שלאחר כחצי שעה של עיסוי מרגישת מיצוי, והתחושה הנעימה מתחלפת בחוסר נוחות. לכן, צייני בפני המעסה מהו זמן העיסוי המועדף עליך על פי נסיונך מעיסויים קודמים.

שנית, צריך לקחת בחשבון את סוג העיסוי. ישנם עיסויים שונים שלא מומלץ לבצע אותם על פני יותר משעה, בעוד ישנם עיסויים שהופכים להיות יעילים רק לאחר כשעה. לכן, הדרך הטובה ביותר לקבל החלטה באשר לאורך העיסוי, היא להתייעץ עם המעסה שלך לפני קבלת עיסוי לנשים בלבד. המעסה תדע להמליץ לך משך העיסוי המומלץ ביותר בהתאם למצב הבריאותי, המטרות שלך ואפילו התקציב שלך.

האם עיסוי לנשים בלבד יכול להינתן גם על ידי גבר?

התשובה לכך חיובית. אם כן, מה הופך את העיסוי לנשים כמיוחד יותר? הגישה הטיפולית. מאחר ומדובר על מגע שבין גבר לאישה, נשמרת הפרטיות המלאה של האישה, תוך הצבת גבולות ברורים לפני תחילת העיסוי. האישה רשאית לבקש מהמטפל שלא לגעת באזורים מסוימים לאורך עיסוי ולהתמקד באזורים ספציפיים, תוך שהיא יכולה גם לדרוש להישאר לבושה על מנת לשמור על צניעותה.

חשוב לציין כי עיסוי לנשים בלבד הוא עיסוי מקצועי נטו. כל אישה ראויה לחוש בפינוק הניתן בעיסויים, כאשר המגע הוא מגע מקצועי-רפואי שמטרתו להביא להטבה גופנית, כמו גם לשחרור מתחים שונים המצטברים באזורים שונים בגוף. פנקי את עצמך עם עיסוי בשעה אחת שתמלא את גופך ונשמתך באנרגיה חדשה!


המאמר נכתב באדיבות https://www.alternativi2.co.il/

image

מידע נוסף על עיסוי לנשים בלבד