img

עיסוי לנשים בלבד בקריות

אלטרנטיבי > מחוז קריות

המומלצים שלנו במחוז קריות

הבחירות שלנו במחוז קריות

עיסוי לנשים בלבד בקריות

גם אתם חולמים על עיסוי לנשים בלבד שתוכלו לקבל? אתם לא באמת צריכים לחלום – אלא פשוט להזמין עיסוי לנשים בלבד דרך "אלטרנטיבי"! אין כל סיבה שתחכו לכאב גב, מתח נפשי או אירוע מיוחד בכדי להתפנק – הרגע הטוב ביותר לעיסוי הוא ממש עכשיו! בפורטל שלנו תוכלו להתרשם משלל מעסים, עיסויים בקריות ומכוני עיסוי, כולל עיסויים בקריות המגיעים עד פתח הבית!

עיסוי בקריות: רך, עמוק או אנרגטי?

לכל אחד יש צרכים אחרים והעדפות אחרות. אם חשבתם כי עליכם להתאים את עצמכם לעיסוי, דעו כי אין כך הדבר. המעסה מבסס את העיסוי שלכם על פי טכניקה ידועה מראש, אך העיסוי מותאם אליכם במאת האחוזים. ישנם אנשים שאוהבים עיסוי עמוק יותר וחזק יותר, בעוד ישנם אלו המעדיפים מגע רך ומלטף, ישנם אנשים שמעדיפים להגיע לדירה דיסקרטית בקריות

במידה ותרצו עיסוי רך, יוצע לכם לבטח העיסוי השוודי. מנגד, אם ברצונכם ליהנות מעיסוי חזק ועמוק יותר, עיסוי לנשים בלבד הרקמות לבטח יענה על הצורך שלכם. כבר במעמד שיחת ההיכרות אל מול המעסה, תוכלו לפרט את הבקשות שלכם לרבות סוג העיסוי, רמת החוזק וכן הלאה.

בנוסף לעיסויים "הקלאסים" יותר, ישנם גם עיסויים המוכרים כ"עיסויים אנרגטיים". בעוד עיסויים בקריות אחרים שמים לעצמם למטרה לשפר את זרימת הדם ולהביא לשלווה ורוגע, עיסויים בקריות אלו מבקשים לתרום בכל הקשור להזרמת האנרגיה בגוף. לא אחת, ישנם אלו המלינים על תחושה של תקיעות ועמידה במקום, ועיסוי לנשים בלבד זה שם לעצמו למטרה לשחרר עכבות ולתרום בזרימה האנגרטית.

גם לאנשים עסוקים: עיסוי עד פתח הבית:

עד היום היה לכם קל לתרץ את העובדה כי אתם לא מפנים זמן לעיסוי רק מאחר ואתם עובדים מאד קשה? המעסים המובילים עלו על הצורך של האנשים לקבל את העיסוי בביתם, כך שתוכלו ליהנות גם אתם מעיסוי המגיע עד הבית! עיסוי בקריות יכול להגיע גם למשרד שלכם או לבית הפרטי שלכם. בהתאם לעיסוי שתרצו לעשות, המעסה יגיע עם מיטת העיסוי המתקפלת, שמנים ייחודים / אבנים חמות וכן הלאה, ויעניק לכם את החוויה שאתם מצפים לקבל.

על מנת שהעיסוי אכן יוכתר כהצלחה, טפחו גם אתם סביבה מתאימה לעיסוי בבית:

  • הבטיחו כי יש לכם חדר פרטי / פנוי

  • דאגו לסביבה שקטה

  • הפיצו ריח נעים ומרגיע בחדר

  • הבטיחו כי יש מספיק מקום למיטת הטיפולים ולמטפל בחדר

עיסוי יחיד או זוגי: מה כדאי?

החוויה שלכם מהעיסוי יכולה להיות כפולה! עיסוי לנשים בלבד ניתנים גם לזוגות! גם אתם רוצים לחגוג יום אהבה, יום הולדת או יום נישואין בעיסוי זוגי? תוכלו לעשות זאת! החוויה הנוצרת מהעיסוי הזוגי היא חוויה שלא ניתן להעביר במילים, אלא שפשוט צריך לחוות אותה! תוכלו לשהות יחד באותו החדר, לחוות את אותה החוויה ולחלוק רגעים רומנטים ויפים יחד.

עיסוי בארבע ידיים – פינוק שאין דומה לו:

דרך נוספת להעצים את החוויה שלכם היא באמצעות עיסוי לנשים בלבד בארבע ידיים! מדובר על עיסוי בקריות הניתן משני מעסים שונים, כאשר כל מעסה מתמקד בחלק אחר בגוף. כך, החוויה מתעצמת וניתן להגיע לתחושה של שלווה ורוגע כבר בזמן העיסוי. גם את העיסוי הזה ניתן לקבל בבית על פי דרישה. העיסוי הזה מתאים לאלו מכם המעוניינים בעיסוי שוודי או רקמות. עיסוי בקריות באבנים חמות לצורך העניין לא זקוק לשני מעסים שונים.

משך העיסוי ועלות העיסוי – מה כדאי לבדוק?

המון אנשים שואלים וגם בצדק, איך מוצאים עיסויים איכותיים? המון פעמים מגלים כי ישנם מעסים המפרסמים את עצמם כמעסים, אך בפועל הם לא עברו כל הכשרה. חשוב לזכור כי מגע המעסה על הגוף שלכם חייב להיות מבוסס על ידע וניסיון. מגע שאינו מותאם למבנה הגוף יכול ליצור נזק בלתי הפיך במקרה הגרוע, ובמקרה הפחות גרוע לגרום לכאבים מיותרים שאכן ניתן למנוע.

כשאתם מתעניינים לגבי קריות, התעניינו לבי העלות של העיסוי ומשך העיסוי:

  • עיסו ממוצע נמשך כ-45 דקות לערך

  • מעסה שגובה מחיר זול כנראה מספק תוצאה בינונית

  • עיסוי בקריות עד הבית יעלה לכם קצת יותר

  • הבטיחו כי המחיר שגובים מכם נחשב מחיר הוגן ומקובל

מדוע המעשה מבצע תשאול בשיחת הטלפון?

כשאתם רוצים לעשות עיסוי לנשים בלבד, אתם רוצים בעיקר לחוש את מגע המעסה על גופכם. המון פעמים התשאול המתבצע לפני העיסוי קצת מעיק ומטריד עבור לא מעטים, אך חשוב להבין כי כל מטרתו היא להעניק לכם חוויה בריאה, מאוזנת ונעימה. ללא ביצוע התשאול, המעסה לא יכול לדעת לגבי מגבלות מסוימות, ניתוחים או מצבים בריאותיים שצריך לקחת בחשבון, אזורים רגישים וכן הלאה.

עדיף בהחלט שהתשאול יתבצע בטלפון, כך ניתן מיד להתחיל בעיסוי עם הגעתו אליכם או עם הגעתכם אליו. שימו לב: במידה והמעסה לא מבצע את התשאול, זהו רמז עבורכם כי מדובר על חאפר ולא על איש מקצוע.

העיסוי השוודי – 50 דקות של הנאה צרופה:

בכדי ליהנות מנפלאות העיסוי השוודי אין כל סיבה שתטוסו למדינה הסקנדינבית, אלא שתוכלו להישאר בעיר המגורים שלכם! קריות הניתנים לכם על ידי שלל המעסים בישראל כוללים גם את העיסוי השוודי הקלאסי והמוכר. לא אחת הוא הוכתר כעיסוי הפופולארי ביותר, בעיקר כשמדובר על קהל הישראלי.

היתרון של העיסוי הזה הוא התאמתו המלאה לכל הקהלים, שכן הוא דוגל במגע רך ונעים לאורך כל הגוף. לאורך העיסוי משתמש המעסה בשלל שמנים ריחניים התורמים למגע נעים, כמו גם לשחרור המתחים ויצירת תחושת הקלה.

עיסוי יבש – מה זה ולמי הוא מתאים?

עבור המון אנשים חלק בלתי נפרד מהעיסוי הוא השמן הנעים. עם זאת, ישנם עיסויים בקריות המתבצעים כעיסויים "יבשים" – כאלו המבוססים אך ורק על מגע המעסה. בעוד העיסויים הקלאסיים יותר מתבצעים על מיטת טיפולים או על מזרן מוגבה, עיסויים בקריות אלו לרוב נערכים בגובה הרצפה על מזרן.

מין המעסה – פרט שולי או חשוב?

עיסוי לנשים בלבד מטבע הדברים מבוסס על מגע המעסה. ישנם אנשים שמין המעסה כלל לא חשוב להם, בעוד ישנם אלו שרוצים להבטיח מראש כי יעסה אותם גבר או אישה. לרוב, הסיבה היא צניעות, כאשר אנשים דתיים לא חשים בנוח שבן המין השני יגע בגופם. לכן, במעמד הזמנת העיסוי, הבטיחו מראש כי יתואם לכם מעסה או מעסה בהתאם לדרישתכם.

כן חשוב לדעת כי בכל הקשור לאופי העיסוי ומידת החוזק, אין באמת חשיבות למעסה אישה או מעסה גבר. הפעלת הכוח ועוצמת העיסוי מותאמים בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם.

מתי מומלץ לעשות עיסוי בקריות?

השאלה הזו דומה לשאלה מתי כדאי לצאת לחופשה. בעולם אוטופי שבו בכל יום הייתם יכולים להרשות לעצמכם עיסוי לנשים בלבד, כנראה שהייתם עושים זאת. המחוייבות לשגרה וגם ההוצאה הכספית הכרוכה בעיסויים, מביאה אנשים ליהנות מעיסוי בתדירויות שונות: אחת לחודש, אחת לכמה חודשים או פעם בשנה.

לעתים, העיסוי הניתן הוא עיסוי רפואי, כך שמתואמים מראש מספר עיסויים בקריות באותו השבוע. המטרה היא כמובן להגיע להטבה ולשחרר שרירים תפוסים ולרפא כאבים. כל עוד העיסוי קריות שלכם הוא למטרות פינוק, תוכלו לתאם את העיסוי לאירוע מיוחד – מיום הולדת ועד יום גיבוש. תנו גם לעצמכם לחוש את הפינוק שבמגע!

image

מידע נוסף על עיסוי לנשים בלבד בקריות